وباران

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

خدمات وباران

یکی از مهمترین بخشهای طراحی وب سایت ارائه مشاوره صحیح و حرفه ای به مشتری میباشد تا مشتری بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد و از طرفی بتواند در خصوص موارد تصمیم گیری درست داشته باشد. این موضوع میتواند درکاهش هزینه و زمان نقش مهمی داشته باشد. وباران با در نظر گرفتن بودجه و نیاز های مشتری بهترین پیشنهاد را در اختیار شما خواهد گذاشت تا بتوانید راحتتر تصمیم گیری کنید.

مشاوره

داشتن یک وبسایت خوب میتونه کسب و کار شما را رونق بده  و از طرفی دامنه مشتریان شما را وسیع میکنه و شما شانس بیشتری برای دیده شدن خواهید داشت از طرفی راه اندازی یک وبسایت هزینه های بسیار کمتری نسبت به کسب کار های دیگه داره، مجموعه وباران با  طراحی حرفه ای وبسایت با استفاده از به روزترین متدهای روز دنیا به صورت ریسپانسیو، بهینه سازی شده و قالب سفارشی میتونه در این راه به شما کمک کنه.

طراحی وبسایت

بهینه سازی یکی از مهمترین فاکتورها بعد از طراحی سایت میباشد که در افزایش سرعت نقش مهمی دارد در بهینه سازی حجم وب سایت کاهش یافته و صفحات با سرعت بالاتری باز میشوند، یکی از معیار های بهینه بودن سرعت، بررسی GTmetrix سایت است که با آنالیز سایت یک امتیاز بین A تا F به سایت شما می دهد و همچنین مشخص میکند چه اشکالاتی در سایت وجود دارد. وبسایتهای طراحی شده توسط وباران حداقل گرید B و A را از این سایت دریافت میکنند.

بهینه سازی

با توجه رشد چشم گیر تکنولوژی در طراحی سایت و افزایش افزونه ها یک وبسایت می بایست مدام به روز رسانی شود و از آنجا که اکثرا نسبت به بروز رسانی اقدامی نمیکنند بعد از مدتی کارایی سایت به شدت افت خواهد کرد. وباران با ارائه خدمات باز طراحی ضمن حفظ محتوای سایت شما سایت به روز خواهد کرد. در صورتی که تمایل دارید سایت شما بررسی شود می توانید از طریق تکمیل فرم زیر این کار را انجام دهید.

باز طراحی

امروزه تمام کسانی که در دنیا وبسایت فعال دارند با این واژه و اهمیت آن آشنا هستند و می توان گفت سایت بدون سئو هیچ ارزشی ندار. در یک جمله به بهینه سازی سایت برای جستجو توسط موتورهای جستجو مانند google گفته میشود. گروه وباران با مشاوره دقیق و حرفه ای در این زمینه و با استفاده از تجربیات تیم فنی خود در بخش سئو می تواند وب سایت شما را در رتبه های اول گوکل نمایش دهد.

سئو

هر چقدر وب سایت ما قوی باشد باز نیازمند به روز رسانی ، بررسی دوره ای ، گرفتن backup  ، بررسی امنیت و بسیاری موارد دیگر میباشد. شاید بتوان گفت سایتی که پشتیبان ندارد همیشه در خطر است و  این موضوع میتواند هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد.  در مجموعه وباران تمام این موارد را بررسی میکنیم و وب سایت شمارا همیشه همراهی خواهیم کرد.

پشتیبانی